Opis stanowiska pracy

Fintredo Financial Technology sp. z o.o. - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży finansowej, wykorzystującą na co dzień nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Nasza działalność skupia się na udzielaniu i obsłudze pożyczek dla Klientów indywidualnych, za pośrednictwem serwisu Credilo.com.

Chcemy, aby każdy z pracowników czuł się ważnym elementem naszej organizacji i funkcjonował w ramach wyznawanych przez nas wartości i zasad. Poszukujemy osoby, która za pomocą funkcjonalnych narzędzi i dzięki skrupulatnej analitycznej pracy pomoże nam określić ramy i zasady naszej polityki ryzyka i będzie miała istotny wkład w proces podejmowania bezpiecznych decyzji kredytowych.

Specjalista ds. Analiz i Ryzyka

Oczekujemy że:

  • Analizy i wyliczenia to Twoje środowisko pracy, w którym czujesz się najlepiej,
  • Rozumiesz i przyswajasz metodologię stosowaną w branży finansów konsumenckich,
  • Potrafisz wdrożyć zaproponowane przez Ciebie rozwiązania
  • Interesują Cię statystyki systemów punktowych,
  • Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu,
  • Sprawnie poruszasz się w SQL, obsłudze komputera i aplikacji MS Office

Opis stanowiska:

  • Przetwarzanie i zarządzanie zbiorem danych za pomocą dostępnych narzędzi (ms excel, sql),
  • Przygotowanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji i rekomendacji dotyczących polityki ryzyka kredytowego,
  • Opracowywanie i wdrażanie modeli oceny zdolności kredytowej,
  • Codzienne wsparcie pracowników firmy w zakresie analizy i zarządzania danymi,
  • Ciągłe doskonalenie i uaktualnianie procesu analiz z wykorzystaniem nowoczesnych trendów i nieszablonowych pomysłów.

Oferujemy:

  • Pracę w kompetentnym i kreatywnym Zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie doświadczenia w przyszłościowej branży, w stabilnej firmie z dynamicznie rozwijającego się sektora,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport).

Prezentacja firmy

Fintredo Financial Technology sp. z o.o. - jesteśmy dynamicznie r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Analityka