Specjalista ds. Analiz i Kontroli Kosztów

Yieldbird Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

To gwarantujemy:

  • praca w oparciu o umowę preferowaną przez kandydata w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek digital
  • niepowtarzalny know-how
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz pakiet socjalny
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • masa wyzwań i praca w fajnym, zgranym zespole :)

Twoje obowiązki

  • przygotowywanie danych do raportów dla Managerów i Zarządu
  • analiza rentowności klientów, wydawców, projektów (wykorzystanie m.in. Harvest, Pipedrive)
  • badanie churn rate wydawców
  • rozliczanie inwestycji
  • opracowanie P&L aktualnych i nowych produktów
  • analiza płynności finansowej firmy
  • analiza ryzyka sprzedażowego i finansowego,
  • kontrola kosztów zmiennych i stałych, prezentacja i omawianie odchyleń
  • analiza miesięcznych odchyleń od budżetu i opracowywanie wniosków
  • analizy i zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego lub Zarząd

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Ms Excel (zaawansowana analiza na tabelach przestawnych, mile widziana znajomość makr),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku,
  • dobra organizacja pracy - umiejętność ustalania priorytetów oraz ich nieustannej rewizji,
  • otwartość, komunikatywność i asertywność, umiejętność zadawania pytań, wskazania błędów i przekazania rekomendacji
Zgłoś się do nas już teraz klikając w przycisk 'Aplikuj'!