Specjalista ds. analiz biznesowych CRM

Warszawa, mazowieckie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania wobec Kandydatów/Kandydatek:

  • minimum 3 lata doświadczenia pracy analitycznej na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość systemów ERP i CRM
  • obsługa pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • umysł analityczny, komunikatywność i umiejętności prezentacji
  • stałe poszukiwanie rozwiązań zwiększających efektywność firmy

Zakres głównych zadań

  • czynny udział we wdrażaniu i rozwoju systemu CRM oraz administrowanie systemem ERP w obszarze sprzedażowym
  • sporządzanie i optymalizacja narzędzi analitycznych dot. procesów sprzedażowych i obsługi klienta
  • analizowanie i raportowanie procesów w celu maksymalizacji wyniku i zwiększania wydajności w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • przeszkolenie pracowników w zakresie pracy z systemem CRM i ERP

Korzyści z zatrudnienia:

  • umowa o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dowolność w selekcji narzędzi i sposobów realizacji zadań
  • przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
  • wsparcie zespołu profesjonalistów oraz przełożonych
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Kadra zarządzająca