SPECJALISTA ds. administracyjnych

Akademia Sztuki Wojennej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA

WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNY

BIURO REKTORA

Akademia Sztuki Wojennej prowadzi nabór na stanowisko SPECJALISTY ds. administracyjnych w Wydziale Administracyjnym / Biuro Rektora Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) oraz nadzór nad poprawnością i terminowością jego działania w zakresie wypełniania obowiązku informacyjnego wszystkich jednostek organizacyjnych ASzWoj;
  • terminowe i prawidłowe zamieszczanie informacji przeznaczonych do publikacji wraz z wprowadzaniem treści, daty zmian, tożsamości osoby, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść i okres publikacji;
  • aktualizowanie informacji na stronie internetowej BIP;
  • prowadzenie rejestru przychodzących wniosków o udostępnianie informacji publicznej oraz udzielonych odpowiedzi;
  • przyjmowanie i analizowanie uwag dotyczących stron BIP ASzWoj;
  • proponowanie zmian i rozbudowy serwisu BIP ASzWoj;
  • przechowywanie kopii wprowadzanych informacji – w wersji elektronicznej i papierowej;
  • nadzorowanie dostępności strony BIP, a w przypadku jej braku zawiadamianie administratora strony podmiotowej BIP;
  • przyjmowanie i przekazywanie do Szefa Biura Rektora oraz Rzecznika Prasowego wniosków o udostępnianie informacji publicznej;
  • przygotowywanie projektu odpowiedzi we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi ASzWoj;
  • nadzorowanie terminowości oraz prawidłowości wprowadzania zmian przez redaktorów poszczególnych jednostek organizacyjnych ASzWoj;
  • obsługa profilu Akademii na platformie ePUAP w zakresie dodawania użytkowników i nadawania im ról redaktorów;
  • publikowanie ogłoszeń oraz ich wyników dot. organizowanych konkursów na stanowiska badawcze i badawczo-dydaktyczne ASzWoj na BIP ASzWoj, stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki (Akademicka Baza Ogłoszeń) oraz przekazywanie ich do Ministerstwa Obrony Narodowej;
  • przygotowywanie pism urzędowych, wniosków, odpowiedzi pisemnych w zakresie określonym przez Szefa Biura Rektora;
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych na potrzeby działalności Biura Rektora i władz Akademii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej 1 rok pracy na stanowisku administracyjnym;
  • znajomość aktów normatywnych w zakresie BIP;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dyspozycyjności.

Dodatkowym atutem będą:

  • ukończone studia na kierunku administracja, prawo, zarządzanie w administracji publicznej lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej;
  • prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej;
  • łatwość w formułowaniu wypowiedzi pisemnych.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji;
  • nagrody - w zależności od wyników pracy;
  • dostęp do różnorodnych szkoleń;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • pakiet socjalny, w tym: dofinansowanie wypoczynku, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie;
  • korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej.
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,

Aplikacje (CV) z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: specjalisty prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem),

należy przesłać do dnia 30.09.2021 r. na adres:

Akademia Sztuki Wojennej, 00-910 Warszawa, al. gen. A. Chruściela 103 z dopiskiem „Biuro Rektora”, lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja