SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Praxis Invent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PRAXIS INVENT zajmująca się dystrybucją oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego i kopiującego, urządzeń peryferyjnych i części serwisowych, komputerów i akcesoriów do nich, nośników magnetycznych i optycznych, papierów, artykułów biurowych, artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i komunikacji wewnętrznej, dbanie o właściwy obieg dokumentacji i korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej,
  • opracowywanie i nadzór nad wewnętrznymi procedurami w zakresie administracji,
  • planowanie pracy własnej,
  • śledzenie zmian w obowiązujących normach oraz przepisach.
  • organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu, tj. zarządzanie telefonami służbowymi, flotą samochodową zamówienia art. biurowych oraz niezbędnego wyposażenia biura, zarządzanie lokalami pod najem, współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • sporządzanie sprawozdań do Urzędów,
  • obsługa formalna Zarządu Spółki,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z pracownikami, interesantami i podmiotami zewnętrznymi,
  • wspieranie zespołu zarządzającego w czynnościach administracyjnych,

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • podejście procesowe do działań administracyjnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność inicjowania i podtrzymywania dobrych relacji, wysoki poziom kultury osobistej,
  • dyspozycyjność, duże umiejętności adaptacyjne, gotowość na nowe wyzwania,
  • praktyczną znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Miła atmosfera w pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.)

Prezentacja firmy

Praxis Invent Sp. z o.o. należy do czołowych firm informatycznych w Polsce. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie