Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Kompleksowa obsługa spraw administracyjnych
  • Organizacja i bieżąca obsługa spraw kadrowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i zakupowych, współpraca z działem księgowości
  • Nadzór nad prawidłowym obiegem dokumentów
  • Wsprawcie w zakresie sprzedaży usług

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Zdolności analitycznych

Mamy do zaoferowania:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa