SPECJALISTA DO PROWADZENIA I ROZWOJU NOWO POWSTAJĄCEJ AGENCJI PRACY

SECPOL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowopowstająca Agencja Pracy zatrudni samodzielnego specjalistę do prowadzenie i rozwoju firmy.
Wymagania: bardzo dobra znajomość języków obcych: angielskiego i rosyjskiego. Bardzo dobra znajomość mechanizmów działania firm zajmujących się rynkiem pracy .
Do głównych obowiązków należeć będzie pozyskiwanie zasobów ludzkich w formie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, delegowania za granicę oraz doradztwo personalne.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języków obcych: angielskiego i rosyjskiego.
Kreatywność, samodzielność w podejmowaniu działań, punktualność,dyspozycyjność oraz pełne poświęcanie się pracy zawodowej.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ SŁODYCZY i DYSTRYBUCJĄ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja