Specjalista d/s sprzedaży telefonicznej

Premium Pro

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Premium Pro poszukuje kandydatów do działu handlowego. Zajmujemy się sprzedażą chemii przemysłowej.

Poszukujemy osób komunikatywnych, wesołych, łatwo nawiązujących kontakty.

Oferujemy stałą pracę, na pełny etat, wynagrodzenie podstawowe, plus bonusy dzienne i dodatkowo pakiet opieki medycznej.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30. Nie pracujemy w weekendy.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, lubisz poznawać nowych ludzi ,a przy tym cechuje Cię wysoka kultura osobista to zapraszamy do naszego zespołu

Prezentacja firmy

Firma Premium Pro od 2001 roku zajmuje się telefoniczną sprzedażą chemii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja, bonusy dzienne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta