Specjalista d/s Produktu/Product Manager (ochrona środowiska)

bioArcus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy w kraju i za granicą od 25 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży zajmującej się skutecznym oczyszczaniem powietrza i wody. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalny zespół. Szeroka oferta wysokiej jakości usług i produktów to nasz znak rozpoznawczy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do naszego zespołu specjalistów na stanowisko:

03-741 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska

  • Współpraca z dostawcami (Polska i zagranica)
  • Analizowanie rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta
  • Inicjowanie, współudział w tworzeniu, testowaniu i wdrożeniu nowych receptur i produktów (oczyszczanie powietrza i produkty biologiczne)
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby wewnętrzne i klientów, zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi
  • Udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów, cen produktów, budżetu
  • Nadzorowanie jakości produkcji
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń
  • Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych, konferencji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (biotechnologia środowiskowa lub chemia)
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość i chęć do zdobywania wiedzy oraz poszerzania kompetencji
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Realne i jasno określone cele
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet medyczny

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji