Specialista ds. Zarządzania Dokumentacją i Archiwizacją

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent usług i produktów przemysłowych, finansowych oraz spożywczych, firma z ponad 100 letnim doświadczeniem, działająca w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Dokumentacją i Archiwizacją. Stanowisko to będzie pełniło obowiązki koordynatora dokumentacji dla kraju i poszczególnych business units firmy. Odpowiedzialność obejmuje dostosowanie i zgodność z polityką, procedurami i najlepszymi praktykami COE (Center of Expertise) RIM (Records and Information Management); przeprowadzanie ocen kontroli zapasów i audytów wszystkich fizycznych dokumentów papierowych i elektronicznych; Wsparcie, edukowanie oraz szkolenie Działu finansowego oraz zainteresowanych stron.

Zakres obowiązków:

  • 25%  Zarządzanie zapasami ewidencji
  • 25%  Procesy, Edukacja, szkolenia
  • 25%  Dostosowanie RIM COE
  • 15%  Niszczenie rekordów
  • 10%  Kontrola zgodności procesów, procedur

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz atrakcyjne benefity pozapłacowe.
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku .
  • doświadczenie w archiwizacji,
  • doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów,
  • doświadczenie w pracy z szerokim przepływem informacji,
  • umiejętności zarządzania pokaźną ilością danych (duże bazy danych)
  • umiejętności koordynacji istniejących procesów oraz kreowania nowych rozwiązań
  • dobrym angielskim
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
Devire Devire Devire Devire