Solution Designer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129754

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 600-750 netto+VAT/MD

Zadania:

  • Projektowanie rozwiązań IT
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji projektowej (HLD), w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań zgodnie ze standardami
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym
  • Analiza wzajemnych wpływów wymagań i zależności między projektami
  • Wsparcie wewnętrznego Klienta Biznesowego w opracowywaniu koncepcji oraz realizacji projektów technicznych nowych produktów i usług
  • Uzgadnianie rozwiązań z interesariuszami, dbanie o zgodność ze strategią architektoniczną firmy
  • Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań
  • Raportowanie postępu prac, zależności z innymi inicjatywami i problemów powstałych podczas prac nad projektami
  • Wsparcie Biznesu na wczesnym etapie projektowym
  • Udział w projektach i programach transformacyjnych

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Architekta Rozwiązań lub Analityka Systemowego z obszarów CRM, Order Management lub rozwiązań integracyjnych
  • Orientacja w obszarach biznesowych branży telekomunikacyjnej,
  • Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Silna orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Wysoka komunikatywność, doświadczenie w negocjacjach, umiejętność przeprowadzania prezentacji
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane IT/telekomunikacja
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji i aktywny udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w języku angielskim
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych jak mikroserwisy, TMF One API itp.
  • Znajomość środowiska IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland