Software Developer(Java/Python)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123863

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta kompletujemy zespół ekspertów, których zadaniem będzie stworzenie międzynarodowej platformy online do automatyzacji procesów w firmie.

Zadania:
  • Samodzielne sporządzenie planu platformy i jej wdrożenia, omówienie planu z biznesem
  • Stworzenie, implementacja, rozwijanie i utrzymywanie platformy
  • Kontakt z zespołami z europejskich siedzib firmy
  • Wyjazdy służbowe (około 20% czasu pracy)

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka Java /C, C++ i/lub Python /R
  • Znajomość zagadnień automatyzacji: Puppet, Cherf, Ansible
  • Doświadczenie w administrowaniu i rozwoju systemów operacyjnych Linux
  • Doświadczenie w rozwiązaniach cloudowych
  • Znajomośc Docker, Kubernates, Rancher itd
  • Tworzenie i utrzymywanie REST API
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Realny wpływ na rozwój biznesu na arenie międzynarodowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland