Software Developer- Rozwój Bankowości Internetowej i Mobilnej

Alior Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Narzędzia i technologie, w jakich pracujemy:

  • Java 11+, Spring Framework,
  • ElasticSearch,
  • Relacyjne bazy danych (Oracle),
  • Systemy kolejkowe (ActiveMQ),
  • Usługi oparte o REST/SOAP,
  • Git, Jenkins, Maven,
  • IntelliJ IDEA,
  • Jira, Confluence.

Czego oczekujemy?

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy developera,
  • znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych,
  • dobrej i otwartej komunikacji.

Mile widziane:

  • znajomość:
    • platformy Kubernetes,
    • Spring Cloud Netflix,
    • środowiska Linux,
    • Kafka.

Zakres obowiązków:

  • implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię Elastic search,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji,
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu,
  • współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami,
  • opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań.

Co oferujemy?

  • pracę z najnowszymi technologiami we współpracy z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje),
  • aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.