Opis stanowiska pracy

Projektowanie, implementacja, testowanie i dokumentowanie rozwiązań teleinformatycznych.

Wymagania

- co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w Java EE;
- doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (Oracle, Postgress lub MySQL);
- wskazane doświadczenie z narzędziami i technologiami takimi jak: git, SVN, Hudson, Jenkins, javascript, Python, Groovy, Gradle, SoapUI, JMeter, Enterprise Architect, TestLink.
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność za powierzone zadania
Dodatkowym atutem będzie także praktyczne doświadczenie z serwerami aplikacji Oralce WebLogic i/lub JBoss

Prezentacja firmy

IT professional services

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy