Software Developer (.Net/C#)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla międzynarodowego klienta, który obecnie przechodzi transformację digitalową poszukujemy doświadczonych developerów .NET.

Specjaliści będą członkami nowo powstającego zespołu, który będzie odpowiedzialny za tworzenie SAASowego rozwiązania.

Software Developer (.Net/C#)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie, utrzymywanie, ulepszanie i testowanie oprogramowania (SAAS)
  • Zaangażowanie w badanie i rozwiązywanie złożonych problemów dot. systemów, bazy danych i oprogramowania w środowisku produkcyjnym
  • Pełnienie roli eksperta technicznego w .NET
  • Współpraca z UI/UX Designer'em
  • Wsparcie zespołu backendowego

Wymagania:

  • Ponad 4 letnie doświadczenie w C#/.NET, XML, JSON, SOAP i REST
  • Doświadczenie w pracy z SQL (MS SQL Server) - optymalizacja zapytań i baz danych
  • Znajomość technologii i protokołów internetowych (XML, HTTP, TCP/IP)
  • Doświadczenie w pracy SCRUMowej

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub B2B
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multisport
  • Dofinansowanie kursu językowego (sam wybierasz język obcy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.