Social Media and Event Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - słynącej z wyśmienitej włoskiej kuchni, prestiżowej, warszawskiej restauracji w tym momencie poszukuję kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Social Media and Event Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z najbardziej znanych, warszawskich restauracji specjalizująca się w daniach kuchni śródziemnomorskiej.

Opis stanowiska

  • prowadzenie i zarządzanie profilami social media marki, w tym planowanie kampanii marketingowych na Facebooku, Instagramie, YouTube, LinkedIn itd.;
  • kreowanie i kompleksowe planowanie działań eventowych;
  • opracowanie strategii dotyczących działań eventowych i social mediowych;
  • monitoring skuteczności działań reklamowo-promocyjnych;
  • prowadzenie analiz rynkowych oraz badanie działań konkurencji w celu identyfikacji możliwości rozwoju komunikacji marketingowej;
  • tworzenie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych.

Profil kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku związanym z marketingiem;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (min. B2);
  • znajomości trendów i narzędzi wykorzystywanych w ramach działań performance, digital i content marketingowych;
  • lekkie pióro oraz umiejętności tworzenia angażującego contentu;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • wysokie umiejętności organizacyjne i koordynacyjne;
  • pozytywna energia i duże pokłady kreatywnego myślenia.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wszystkie niezbędne do wykonywania pracy narzędzia;
  • atrakcyjny system premiowy, a także pakiet benefitów pozapłacowych;
  • nastawienie na długofalową współpracę;
  • możliwość kreowania i realizacji swoich autorskich pomysłów;
  • zgrany, zaangażowany zespół oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page