Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, projektanta i producenta systemów zasalania awaryjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Warszawa
01/2021

Zadania:

  • wykonywanie na maszynach skrawających prac tokarskich
  • dbałość o jakość i terminowość realizowanych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę agencyjną
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • benefity: opieka medyczna, karta multisport

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja