Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, projektanta i producenta systemów zasalania awaryjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Warszawa
01/2021

Zadania:

  • wykonywanie na maszynach skrawających prac tokarskich
  • dbałość o jakość i terminowość realizowanych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę agencyjną
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • benefity: opieka medyczna, karta multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.