Ślusarz narzędziowy, praca w Warszawie!

Warszawa, mazowieckie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Zadania, z którymi będziesz mierzył się na co dzień:

  • Montowanie różnego rodzaju tłoczników
  • Utrzymanie narzędzi w ruchu, w razie konieczności konserwacja i regeneracja

Co zaoferujemy Ci w zamian:

  • Stałą pracę w profesjonalnej firmie mieszczącej się w zachodniej części Warszawy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto
  • Premie kwartalne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: pakiet medyczny i sportowy
  • Cykliczne spotkania integracyjne, skutkujące przyjazną atmosferą pracy

Wymagamy:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu/jako ślusarz/mechanik
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi kontrolno – pomiarowych (np. suwmiarka, wysokościomierz)

Uprawnienia na suwnice lub wózek widłowy dodatkowo wzmocnią Twoje szanse! :)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji