Site Operations Director (Data Center)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Site Operations Director.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy oferującej rozwiązania informatyczne w ramach struktur Data Center - poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko Site Operations Director. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór techniczny oraz operacyjny obiektu Data Center w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za utrzymanie techniczne oraz operacyjne nieruchomości zgodnie z polityką firmy
  • Nadzór nad zespołem technicznym
  • Planowanie przeglądów oraz zadań prewencyjnych na obiekcie
  • Kontrola budżetu
  • Wdrażanie projektów na potrzeby klientów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu usług na rzecz klientów firmy
  • Bieżąca współpraca z klientami
  • Analiza oraz raportowanie KPI operacyjnych
  • Zarządzanie relacjami z podwykonawcami
  • Utrzymanie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne, HVAC lub pokrewne)
  • Minimum 5-8 lat doświadczenia w obszarze FM na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomość technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym instalacji krytycznych
  • Umiejętność organizacji oraz planowania zespołów techniczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Office oraz systemów zarządzania nieruchomościami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
  • Możliwość zarządzania najnowocześniejszymi instalacjami w obszarze Data Center
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page