Serwisant / Monter Instalacji Klimatyzacji I Wentylacji HVAC

Warszawa, mazowieckie

Zinel Holding S.A.

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma koncentrująca się na projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji wentylacji i klimatyzacji w związku z ciągłym rozwojem poszukuje odpowiedniej osoby do wsparcia działu serwisu na stanowisku:

Serwisant/Monter Instalacji Klimatyzacji I Wentylacji HVAC

Zakres obowiązków:

  • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją oraz okresowe przeglądy urządzeń
  • diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie,
  • naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • montaż i uruchomienie nowych urządzeń
  • przygotowywanie protokołów z przeglądów i napraw
  • wsparcie operacyjne Kierownika Serwisu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP lub F-gazy będą dodatkowym atutem (jeżeli ich nie posiadasz to w najbliższym czasie to zmienimy)
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie dogodnej dla pracownika
  • stałe wynagrodzenie + płatne nadgodziny
  • szkolenia zawodowe
  • benefity: pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer i samochód służbowy do dyspozycji

ZINEL HOLDING S.A. zajmuje się kompleksową realizacją obiektów w charakterze generalnego... wykonawcy. W trakcie realizacji inwestycji wykonujemy pełną koordynację wszystkich robót branżowych oraz zapewniamy wszelkie potrzebne materiały na daną budowę. W razie potrzeby pomagamy również w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz w przygotowaniu wniosków do uzyskania stosownych pozwoleń.

Wszystkie nasze prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów i nadzorowane przez kierowników posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane i wieloletnie doświadczenie przy realizacji podobnych inwestycji.

Realizując potrzeby naszych klientów stawiamy na:
• Efektywność procesu projektowego.
• Jakość wykonania robót.
• Terminowość prac.
• Kompleksową obsługę Inwestora (od pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie).

Stale współpracujemy z biurami projektowymi i mamy doświadczenie w realizacji robót w formule zaprojektuj i zbuduj.

Zatrudniamy wysokiej klasy projektantów i inżynierów budowy. Pozwala nam to efektywnie wykorzystywać etap projektowy poprzez rozpoznanie potrzeb klienta i wprowadzenie korzystnych optymalizacji wg kryteriów stawianych przez Inwestora. Na etapie wykonawstwa nasza kadra stawia na jakość oraz terminowe zakończenie robót.

Nasi klienci powierzając nam budowę w zamian otrzymują:
• Rzetelność.
• Solidność.
• Odpowiedzialność.

Realizujemy obiekty „pod klucz”, a wszystkie roboty budowlane i instalacyjne są objęte pełną odpowiedzialnością wynikającą z przepisów o rękojmi i gwarancji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria