Serwisant/Instalator - systemy teletechniczne, CCTV, SWiN, PPOŻ

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ServiceLine Sp. z o.o. - od ponad 15 lat działa w branży Security. Firma jest generalnym wykonawcą budowy Systemów Teletechnicznych oraz Systemów Ochrony Przeciwpożarowej, realizuje inwestycje w obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w budynkach i przestrzeni użyteczności publicznej. Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant/Instalator  systemów teletechnicznych

Lokalizacja: Warszawa i okolice.

Twoje zadania:

·         Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO itp.)

·         Bieżąca konserwacja w/w systemów

·         Diagnoza i usuwanie usterek instalacji

·         Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania firmy:

·         Wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik)

·         Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP, DSO, SSWiN…)

·         Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dokładność, systematyczność, zaangażowanie

·         Gotowość do wyjazdów służbowych

Twoje dodatkowe atuty:

·         Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

·         Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

·         Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

·         Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę,

·         Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,

·         Niezbędne narzędzia do pracy,

·         Samochód służbowy,

·         Kartę Multisport,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

WhatsApp / sms ”serwisant”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna
Szybkie aplikowanie