Serwisant/Instalator/Monter systemów PPOŻ. Warszawa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Igrekkwadrat S.C. jest firmą z branży elektrycznej,  zajmuje się pracami instalacyjnymi, montażowymi oraz serwisem systemów w zakresie PPOŻ. Chętnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

 Serwisant/Instalator/Monter systemów PPOŻ

 Miejsce pracy: Warszawa. Praca stacjonarna.

Zatrudniamy bez pośredników. Szukasz pracy na miejscu? – dobrze trafiłeś!

Zatrudnimy serwisantów z mniejszym i większym doświadczeniem, potrzebujemy osób nie na 2-3 mc, TYLKO stała i długoterminowa współpraca.

Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności, około 38 zł/h. Stawkę można negocjować z kierownikiem. Zapraszamy.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

·         Testowanie i konserwacja systemów SSP oraz niskoprądowych,

·         Modernizacja powyższych instalacji,

·         Wykonywanie dokumentacji.

Od pracowników wymagamy:

·         Samodzielności przede wszystkim i doświadczenia przy PPOŻ,

·         Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności,

·         Chęci związania się z nami TYLKO na dłuższy czas,

·         Umiejętności czytania technicznej dokumentacji.

Co oferujemy dla Ciebie:

·    Stałą i długoterminową pracę,

·    Umowę o prace/dzieło lub B2B (jako podwykonawca) – kto jak woli,

·    Opłacamy badania i BHP,

·    Pracę od 7 do 15 (mamy również i nadgodziny, które dodatkowo płacone).

Dodatkowa WAŻNA informacja: atutem będzie jeżeli masz uprawnienia SEP, kilkuletni staż pracy przy SSP, nie masz lęku na wysokościach oraz niekaralność – warunek KONIECZNY.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane pracą.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy