Service Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Service EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja zaplanowanych konserwacji zgodnie z zaleceniami.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Udział w pracach instalacyjnych i rozruchowych.
  • Rozwiązywanie problemów ze sterownikami PLC w lokalizacjach klientów.
  • Zgłaszanie i zarządzanie wszystkimi wykrytymi problemami technicznymi
  • Komunikacja z klientami.
  • Przeprowadzanie szkoleń u klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii, automatyki, inżynierii procesowej lub mechanicznej.

  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie instalacji, konserwacji i/lub prac serwisowych.

  • Zdolność do przeprowadzania konserwacji zapobiegawczej, zadań instalacyjnych i instalacji.

  • Umiejętność naprawy maszyn na miejscu.

  • Otwartość na podróżowanie po Polsce i okazjonalnie do innych krajów.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (niezbędne umiejętności pisania/raportowania)

  • Prawo jazdy

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

  • Inicjatywa i umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialne podejście.

  • Nastawienie na klienta i na wynik.

  • Elastyczność w pracy poza regularnymi godzinami pracy (wieczorami i weekendami) w zależności od potrzeb klienta.

Oferujemy:

  • Różnorodność wyzwań z szerokimi możliwościami rozwoju i szkoleń w prawdziwie globalnym krajobrazie.
  • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie i korzyści.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Możliwości ciągłego rozwoju.
  • Samochód służbowy.
  • Telefon komórkowy.
  • Laptop.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.