Hays Poland

Service Desk

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124827

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Service Desk / IT Helpdesk

Lokalizacja: Warszawa (ul. Konstruktorska)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: minimum do grudnia 2019
Stawka: 29 zł / h
Godziny: 8 -16

Zadania:
  • obsługa zgłoszeń informatycznych na dostarczenie sprzętu komputerowego,
  • konfiguracja stacji roboczych,
  • instalacja niezbędnego oprogramowania na stacjach roboczych,
  • udział w procesie ewidencji i wydania sprzętu.

Wymagania:
  • roczne doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych,
  • znajomość systemów MS Windows 7,
  • bardzo dobra organizacji pracy, systematyczności i dokładności,
  • praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet,
  • dobrej znajomości usług katalogowych Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych.

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowa zlecenie
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland