Service Center - Intern

GE Healthcare

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Stażysta w Service Center
(staż roczny, płatny)

Zakres obowiązków:
• Rejestracja zgłoszeń od klientów zgodnie z procedurami firmy.
• Koordynacja napraw i modyfikacji sprzetu medycznego.
• Koordynacja pracy zespołu inżynierów odpowiedzialnych za naprawę sprzętu medycznego (konserwacja, modernizacja).
• Zadania administracyjne.

Wymagania

• Status studenta (student III, IV roku; preferowani studenci zaoczni)
• Dobra znajomość j. angielskiego.
• Znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook).
• Umiejętność zarządzania czasem pracy i priorytetyzacji zadań.
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Zdolności analitycznego myślenia.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Profil Kandydata:

• Samodzielny w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Posiada umiejętności interpersonalne, otwarty na współpracę z zespołami z różnych stref czasowych.
• Szybko dostrzega i identyfikuje problemy; dotrzymuje określonych terminów.
• Dostępny na pełen etat.
• Doświadczenie w obsłudze klienta/ na stanowisku administracyjnym mile widziane

Prezentacja firmy

GE is the world’s Digital Industrial Company, transforming industry wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa