Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku SEO Specialist

Zakres obowiązków:

  • Pozycjonowanie stron internetowych naszych klientów
  • Analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
  • Monitorowanie oraz analiza wyników pozycjonowani
  • Samodzielne prowadzenie działań SEO, zwiększanie zasięgu organicznego
  • Przygotowywanie oraz realizowanie strategii link buildingu
  • Monitorowanie postępów w realizacji budowania linków
  • Analiza statystyk Google Analytics i Narzędzi dla webmasterów
  • Tworzenie i prowadzenie kampanii pcc, w tym zarządzanie kampaniami Google Ads
  • Rozwój zespołu i budowanie wartościowego zaplecza
  • Comiesięczne raportowanie prac
  • Planowanie artykułów pod SEO dla przynależnych projektów

Wymagania

Oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenia w branży SEO
  • Wiedzy z PPC z prowadzenia kampanii adwords w tym Google Ads
  • Znajomości algorytmów wyszukiwarek internetowych
  • Znajomości popularnych CMSów typu WordPress
  • Znajomości aktualnych trendów, oraz popularnych narzędzi w SEO
  • Chęci doskonalenia swojej wiedzy
  • Zaawansowanej wiedzy z zakresu działania wyszukiwarki Google i technik pozycjonowania oraz optymalizacji stron
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rozbudowanych projektów SEO
  • Praktycznej wiedzy dotyczącej pozycjonowania i optymalizacji SEO
  • Praktycznej znajomości programów: Google Search Console, Google Analytics, Google Keyword Planner, Ahrefs/Majestic, Screaming Frog SEO Spider
  • Samodzielności i inicjatywy w podejmowaniu działań, kreatywności i elastyczności

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od ponad dekady i dzięki kompleksowym świadczeniu us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za efekty
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management