SEO Content Manager

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. Od 2009 roku tworzymy dynamiczny i profesjonalny zespół ponad 50 specjalistów, który integruje produkcję, technologię i media w spójną całość tworząc efektywne narzędzia sprzedaży online.

Miejsce pracy:Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii contentowej dla sieci serwisów
  • Koordynacja procesów związanych z zamawianiem contentu
  • Koordynacja pracy copywriterów i zarządzanie priorytetami,
  • Koordynacja pracy biur tłumaczeń i procesów związanych z translacją contentu na wiele rynków
  • Weryfikacja jakości zamówionych treści
  • Optymalizacja contentu pod SEO i konkretne słowa kluczowe
  • Ustalanie harmonogramu publikacji treści
  • Analizy trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych typów treści
  • Publikacja contentu na stronach internetowych, blogach, mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza na temat optymalizacji SEO ,
  • Znajomość narzędzi do analizy słów kluczowych,
  • Znajomość popularnych CMS,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność nadawania priorytetów,
  • Kreatywność.

Oferujemy:

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Pyszną kawę
Intredo