Senior System Analyst 1FHCO

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1183483

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Senior System Analyst
Model pracy: Hybryda (Warszawa – 2 dni stacjonarnie)Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: około 120 net/h + VAT
Współpraca: długofalowa (pierwszy kontrakt jest podpisywany na kwartał)Branża: projekt w sektorze bankowym
Godziny pracy: standardowe
Stos technologiczny: BPMN, UML,  Analiza systemowa, Jira

 Projekt:
Rozbudowa narzędzi dedykowanych do dystrybucji produktów linii inwestycyjnej (aplikacje webowe, Oracle + .Net + Angular, kolejki, architektura zdarzeniowa). Praca w środowisku wielu systemów

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny (1 godzina interview)
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Oczekiwania:
  • Umiejętność tworzenia analizy biznesowej oraz przedwdrożeniowej
  • Znajomość metod analizy systemowej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do zbierania i modelowania wymagań użytkowych oraz przekładania ich na wymagania względem systemu informatycznego
  • Umiejętność testowania integracyjnego oprogramowania
  • Znajomość technik testowania i narzędzi testowych, umiejętność przeprowadzania testów
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Około 5 lat doświadczenia na stanowisku analityka systemowego

Nice to have:
Doświadczenie we wdrażaniu produktu e2eZnajomość VBAZnajomość Oracle SQL

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość