Senior SEO Specialist (e-commerce)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z rozwojem kanału e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior SEO Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów związanych z widocznością organiczną serwisu
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • bieżące wsparcie działu omnicommerce w analizach, rozumieniu i w działaniach mających wpływ na szeroko rozumiane SEO
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych możliwości i rozwiązań technicznych mających wpływ na poprawną optymalizację serwisu
  • dbałość o zgodność rozwiązań stosowanych w e-commerce z dobrymi praktykami SEO oraz wytycznymi w zakresie widoczności i dostępności serwisu dla robotów
  • analizy, prognozy oraz raportowanie działań związanych z jakością ruchu i widocznością w obszarze SEO
  • analizy ilościowe i jakościowe działań SEO w branży sportowej, monitorowanie działań konkurencji,
    działania optymalizacyjne związane ze zwiększeniem widoczności organicznej
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwiązań zwiększających widoczność serwisu w wynikach organicznych
    współpraca w międzynarodowej grupie zrzeszającej specjalistów SEO w ramach firmy

Profil kandydata

  • min. 4 lata doświadczenia na takim samym bądź podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień SEO
  • bardzo dobra znajomość Google Search Console, Screaming Frog i Ahrefs
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • podstawowa znajomość technologii internetowych - głównie front-end
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • ciekawość jako cecha charakteru
  • umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy przy realizacji postawionych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających w organizację
  • indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
  • rozwój na wielu płaszczyznach
  • częste integracje zespołowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page