Senior Recruiter Executive

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w ramach organizacji. Kluczowym zadaniem, będzie aktywna współpraca z managerami liniowymi w zakresie potrzeb rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze (online media, marketing, e-commerce, product development, business development, finance).

Twoje zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacyjnymi zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem firmy,
  • Analiza sytuacji na rynku pracy , poszukiwanie nowych źródeł i możliwości dotarcia do kandydatów na stanowiska wyższe,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz f2f,
  • Współpraca z kadrą zarządzającą przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Tworzenie opisów stanowisk zgodnie z wytycznymi,
  • Zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów,
  • Współpraca z dostawcami usług HR,
  • Onboarding nowych pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji w różnych branżach (najlepiej zdobyte po stronie agencji doradztwa personalnego),
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska wyższe/kierownicze,
  • Praktyczna znajomość direct search – wymóg konieczny,
  • Zorientowanie na cele i na rozwój biznesu,
  • Profesjonalne podejście do hiring managerów oraz kandydatów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz duża samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana wiedza na temat rynku mediowego (preferowane e-commerce),
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce Grupy Kapitałowej,
  • Narzędzia rekrutacyjne oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji ;-)
  • Odpowiedzialną pracę z realnym wpływem na biznes,
  • System premiowy,
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie)
Intredo