Senior Property Manager (Investor)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Property Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dewelopera oraz zarządcy nieruchomości komercyjnych - w związku z rozwojem portfela nieruchomości poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Property Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad funkcjonowaniem obiektów biurowych oraz magazynowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za utrzymanie portfela nieruchomości w odpowiednim stanie techniczno-operacyjnym
  • Przygotowanie budżetów Opex oraz Capex oraz nadzór nad ich realizacją
  • Budowanie relacji oraz współpraca z najemcami
  • Udział w przetargach na usługi firm zewnętrznych
  • Nadzór nad funkcjonowaniem firm serwisowych
  • Przygotowanie analiz oraz raportów na potrzeby właściciela
  • Udział w procesie sprzedaży nieruchomości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z obszarem nieruchomości
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami w segmencie biurowym lub magazynowym
  • Bardzo dobra wiedza związana z obszarem zarządzania nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę po stronie stabilnej oraz rozwijającej się firmy deweloperskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page