Senior Project Manager- Residential (m/f)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje działu realizacji oraz projektów w nim realizowanych.

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta- Dewelopera który specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Kierownika Projektów.

Opis stanowiska

  • Koordynacja działem realizacji projektów
  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczenia inwestycji
  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - kierunek budowlany
  • Minimum 10 lat doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo mieszkaniowe)
  • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
  • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wpływ na kierunek rozwoju działu i firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena