Senior Project Manager (OZE)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwany kierownik projektów z branży OZE do rozwoju projektów PV/wind.

Informacje o kliencie

Firma z branży OZE rozwijające projekty fotowoltaiczne i wiatrowe.

Opis stanowiska

  • Opracowanie projektów, począwszy od selekcji gruntu do zakończenia finansowania.
  • Sprawdzanie perspektywicznych projektów i analiza projektów do akwizycji
  • Identyfikacja właścicieli gruntu i koordynacja procesu podpisywania umów dzierżawy gruntów
  • Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz w porozumieniu z władzami lokalnymi i innymi jednostkami państwowymi i samorządowymi
  • Monitorowanie planu biznesowego oraz zapewnienie realizowalności technicznej w całym procesie rozwoju projektu
  • Uzyskanie i/lub nadzór nad uzyskaniem wszystkich niezbędnych oraz wymaganych zezwoleń, pozwoleń i decyzji do realizacji inwestycji
  • Kierowanie i koordynacja wszystkich wymaganych badań w tym badania oceny wpływu na środowisko, badania produktywności, badania geologiczne
  • Opracowanie harmonogramu i budżetu realizacji projektu oraz ich wykonanie zgodnie z założeniami
  • Raportowanie stanu zaawansowania projektów za pomocą raportów miesięcznych, prezentacji, spotkań oraz innych narzędzi raportujących.
  • Uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach związanych z projektem w celu budowania relacji i utworzenia lokalnej sieci kontaktów.
  • Współpraca z działem realizacji w celu określenia odpowiedniej jakości projektów budowlanych oraz przekazania niezbędnych informacji w celu przekazania projektu do budowy.
  • Koordynacja procesu finansowania oraz dostarczanie i sporządzanie wymaganej przez instytucje finansującą dokumentacji
  • Zarządzanie wszystkimi etapami projektu w ramach zdefiniowanych celów
  • Specjalizacja w zakresie pozyskiwania pozwoleń na budowę dla linii energetycznych, w tym przede wszystkim współpraca w zakresie przygotowania koncepcji przebiegu, uzgodnienia z właścicielami gruntu, współpraca z projektantem, współpraca z project managerami/deweloperami działu development, współpraca z działem realizacji projektów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub zarządzanie projektami
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w branży energetycznej w tym energetyce odnawialnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, Microsoft Project)
  • Znajomość AutoCAD i umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Świadomość finansowa i techniczna
  • Umiejętność motywowania i koordynacji różnych zespołów
  • Silne zorientowanie na realizację wyznaczonych celów
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • Zdolności negocjacyjne, kreatywność i opanowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (karta MultiSport, opieka medyczna)
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w ciekawych projektach oraz we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów gwarantujących rozwój zawodowy
  • Komfortowe warunki pracy, nowoczesny kompleks budynków
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page