Senior Private Banker

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Senior Private BankerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych  i pozyskiwanie nowych Klientów z sektora  Private Banking;
  • Opieka i rozwój powierzonego portfela Klientów;
  • Sprzedaż najlepiej dopasowanych produktów i zindywidualizowanych rozwiązań inwestycyjnych;
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji oraz zapewnienie kompleksowej obsługi Klientów Private Banking.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu klientów  z segmentu Private Banking, poparte sukcesami;
  • Zaawansowana wiedza z zakresu instrumentów finansowych oraz rynku kapitałowego;
  • Bardzo dobra znajomość  lokalnego  rynku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i założonych celów biznesowych;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
  • Możliwość rozwoju w dużej i stabilnej organizacji finansowej;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.