Senior Performance Marketing Specialist (e-commerce)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z rozwojem kanału e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Specjalisty ds. Performance Marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

* koordynacja i rozwijanie działań związanych z performance marketingiem dla e-commerce (AdWords, działania mailingowe, działania w social media, afiliacja, działania remarketingowe, działania CPC oraz inne)
* bieżąca współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz działami omnicommerce, komunikacji i logistyki w zakresie aktualnych akcji handlowych
* współtworzenie oraz rozwijanie modeli atrybucji oraz mierzenia efektywności działań
* rozwijanie działań marketingowych mających na celu zwiększanie ROAS powierzonego budżetu
* analizy oraz prognozowanie prowadzonych działań pod kątem ROI, CR, LTV oraz innych mierników ilościowych i jakościowych
* współtworzenie krótko i długo-terminowej strategii działań performance marketingowych,
* integracja aktywności marketingowych na grunt działań Performance Marketingu
* wykorzystywanie oraz optymalizacja narzędzi w zakresie performance marketingu, tj. DMP, feed produktowy, Google Analytics 360 i inne

Profil kandydata

* min. 3 lata doświadczenia na takim samym bądź podobnym stanowisku, preferowane w e-commerce
* bardzo dobra znajomość Google Analytics
* dobra znajomość pakietu GoogleAds oraz innych silników reklamowych
* dobra znajomość narzędzi Social Media, Programów Partnerskich (Afiliacja) oraz Mailingów
* znajomość obsługi narzędzi do A/B Testów, Tag Managementu, Heat-Map, DMP, WebPush
* bardzo dobre umiejętności w zakresie zarządzania projektami
* podstawowa znajomość technologii internetowych - głównie front-end
* język angielski na poziomie komunikatywnym
* ciekawość jako cecha charakteru
* umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy przy realizacji postawionych zadań

Oferujemy

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
* możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
* pakiet szkoleń wdrażających w organizację
* indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
* rozwoju na wielu płaszczyznach
* częste integracje zespołowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page