Senior Payroll Specialist - EMEA Region - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Senior Payroll Specialist - EMEA RegionMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie dokładnego i terminowego wypłacania wynagrodzeń pracownikom w regionie EMEA,
  • Kontrola nad terminowym i dokładnym obliczaniem potrąceń z listy płac,
  • Wsparcie w raportowaniu podatkowym,
  • Przyjmowanie i przetwarzanie ticketów w systemie MyHR,
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami płac, zespołami księgowymi i HR,
  • Wdrażanie zmian w programach wynagrodzeń – analiza zmian podatkowych, współpraca z Liderami w kontekście implementowania nowych ustaleń.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min.B2), mile widziana znajomość innego języka obcego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w przewtarzaniu danych z zakresu kadr i płac w krajach EMEA,
  • Zdolności analityczne i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym środowisku,
  • Atrakcyjny zestaw benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport i bonusy językowe,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Jasna ścieżka kariery w organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.