Senior .NET Developer

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
 tworzenie oraz wdrażanie aplikacji dla instytucji finansowej
 zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania
 opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
 projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszeniu geograficznemu użytkowników
 koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu, przekazywanie wiedzy

Wymagania

Wymagania:
 minimum 5 lat doświadczenia w pracy z front-endem/back-endem
 doświadczenie w pracy z technologiami back-end .NET 4.5, WCF
 doświadczenie w pracy z technologiami front-end HTML5, Css3, JavaScript, TypeScript, React, Flux/Redux
 znajomość narzędzi GIT, BitBucket, JIRA, Jenkins/TeamCity
 bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne - kontakt z Klientem
 Konieczna znajomość języka polskiego, angielskiego (min. B2, codzienna komunikacja w tym języku)

Optional skills:
 doświadczenie w pracy z technologiami Node.js, .NET Core, ASP.NET MVC, WebAPI
 zainteresowanie architekturą aplikacji, tworzeniem aplikacji, praktyczne doświadczenie w debuggowaniu kodu JavaScript
 doświadczenie w pracy w branży finansowej/bankowej
 j. francuski mile widziany

Oferujemy:
 Elastyczne godziny pracy
 Elastyczną formę współpracy (UOP lub B2B)
 Możliwość poszerzania wiedzy
 Pracę w dynamicznie rosnącej organizacji

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
15.000,00 zł - 19.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy