Senior .NET Developer

ALTEN Polska

Warszawa, mazowieckie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Główne zadania:
 tworzenie oraz wdrażanie aplikacji dla instytucji finansowej
 zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania
 opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
 projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszeniu geograficznemu użytkowników
 koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu, przekazywanie wiedzy

Wymagania:
 minimum 5 lat doświadczenia w pracy z front-endem/back-endem
 doświadczenie w pracy z technologiami back-end .NET 4.5, WCF
 doświadczenie w pracy z technologiami front-end HTML5, Css3, JavaScript, TypeScript, React, Flux/Redux
 znajomość narzędzi GIT, BitBucket, JIRA, Jenkins/TeamCity
 bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne - kontakt z Klientem
 Konieczna znajomość języka polskiego, angielskiego (min. B2, codzienna komunikacja w tym języku)

Optional skills:
 doświadczenie w pracy z technologiami Node.js, .NET Core, ASP.NET MVC, WebAPI
 zainteresowanie architekturą aplikacji, tworzeniem aplikacji, praktyczne doświadczenie w debuggowaniu kodu JavaScript
 doświadczenie w pracy w branży finansowej/bankowej
 j. francuski mile widziany

Oferujemy:
 Elastyczne godziny pracy
 Elastyczną formę współpracy (UOP lub B2B)
 Możliwość poszerzania wiedzy
 Pracę w dynamicznie rosnącej organizacji