Senior Leasing Manager - Office - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego Klienta, dużej spółki deweloperskiej realizującej projekty komercyjne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior Leasing Manager - OfficeMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wynajem powierzchni biurowych znajdujących się w portfolio firmy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku nieruchomości biurowych
  • Stały kontakt i koordynowanie prac agencji nieruchomości
  • Zarządzanie podległym zespołem (2 osoby)
  • Nawiązywanie kontaktów, organizowanie spotkań oraz doradztwo w zakresie potrzeb klientów poszukujących nieruchomości biurowych na wynajem
  • Negocjacje warunków oraz przygotowanie umowy przy współpracy z działem prawnym
  • Przygotowywanie i weryfikowanie materiałów promocyjnych i ofert
  • Stałe monitorowanie, gromadzenie i przetwarzanie danych o transakcjach na rynku biurowym

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych na podobnym stanowisku w obszarze wynajmu powierzchni biurowych
  • Doskonała znajomośc warszawskiego rynku nieruchomości komercyjnych
  • Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient może zaoferować:

  • Pracę pełną wyzwań w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalne i wspierajace środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość długofalowej współpracy i podnoszenia kwalifikacji w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.