Senior Konsultant/ka ds. rekrutacji (obszar HR)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end oraz aktywny rozwój biznesu.

Informacje o kliencie

Poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swój talent w rozwoju kariery w rekrutacji/sprzedaży. Dołącz do Michael Page - firmy numer 1 w rekrutacjach stałych w Polsce i jedynej agencji rekrutacyjnej z tytułem TOP Employer.

Aktualnie wraz z rozwojem dywizji specjalizującej się w rekrutacjach specjalistów i managerów HR, poszukujemy (Senior) Konsultanta/ki. Do Twoich głównych zadań będzie należeć rozwój biznesu oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska w obszarze HR.

Opis stanowiska

Twoje codzienne obowiązki to między innymi:

  • Budowanie relacji z kandydatami i klientami z obszaru HR
  • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta, w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy
  • Doradzanie kandydatom np. w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Rozwój biznesu - proaktywny kontakt z potencjalnymi i aktualnymi klientami Michael Page

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w sprzedaży usług B2B i/lub w rekrutacji.

Senior Konsultant/ka ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:

  • Pracujemy z pasją
  • Inspirujemy do zmian
  • Kochamy to, co robimy
  • Jesteśmy zespołem
  • Cenimy wytrwałość

Oferujemy

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dodatkowe dni urlopu (w tym na Twoje urodziny!)
  • Jasna ścieżka promocji - przejrzyście pokazujemy jak wyglądają możliwości rozwoju kariery w Michael Page
  • Elastyczny model pracy - Ty decydujesz czy pracujesz z domu czy z biura
  • Kolejny rok z rzędu jesteśmy w gronie Top Employer - naprawdę dobrze się u nas pracuje
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page