Senior Key Account Manager MT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG z kategorii napojowej poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Senior Key Account Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie kanałem hipermarketów wraz z podległym zespołem Key Accounts.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja FMCG działająca w kategorii napojowej. Obecnie, w związku ze zmianami wewnętrznymi, poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Key Account Managera, który wzmocni obecny zespół. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie kanałem hipermarketów oraz podległym zespołem Key Accounts.

Opis stanowiska

  • Planowanie, rozwój oraz wdrożenie strategii sprzedażowej w kanale nowoczesnym u podległych Klientów,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i profitowych,
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych rocznych oraz wsparcie zespołu w negocjacjach,
  • Współtworzenie strategii promocyjnej u poszczególnych Klientów,
  • Wsparcie w zakresie zarządzania kategorii u Klienta,
  • Rozwój podległego zespołu,

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia w pracy z Klientem,
  • Umiejętności zarządzania Klientami i sprzedażą w celu realizacji założonych rezultatów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Key Accounts będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • Atrakcyjne możliwości rozwoju w ramach organizacji,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page