Senior Key Account Manager - kategoria luxe

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy dla naszego klienta kandydatów z sektora FMCG, preferowane doświadczenie w produktach luksusowych, na stanowisko Senior KAM.

Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, globalnej spółki z sektora consumer goods wraz z rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Key Account Managera, który będzie odpowiadał za kluczowego partnera spółki. Odpowiedzialność za wszystkie kategorie: perfumy, skin care & make-up.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie sprzedażą i profitowością u kluczowego klienta spółki.
  • Przygotowanie i prowadzenie negocjacji rocznych na bazie założeń budżetowych.
  • Zbudowanie relacji partnerskich z klientem opartych na odpowiedzialności.
  • Budowanie planu sell-out (per brand/category/bestselllers) opartego na wynikach klienta i planie marketingowym marek.
  • Budowanie trade planu animacyjnego u klienta w oparciu o priorytety marek.
  • Współpraca z Retail & Education oraz National Sales Managerem w kontekście kaskadowania planów animacyjnych i priorytetów dla koordynatorów i konsultantek w terenie. Współpraca z działem e-commerce.
  • Zarządzanie operacyjne: baza produktowa + wsparcie animacyjne, m.in. listowanie nowości.
  • Monitorowanie rezultatów per store i budowanie alternatywnego planu na wypadek braku realizacji celów sell out'owych.
  • Komunikacja informacji działom: sprzedaży terenowej, marketingu, merchandisingu, controllingu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: sprzedaż, marketing, zarządzanie
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką / produktem zdobyte w sektorze FMCG, w kategorii luxe.
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera w branży FMCG.
  • Doświadczenie zdobyte w międzynarodowym środowisku, zarządzanie dużymi budżetami sprzedażowymi.
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce - mile widziane
  • Silne umiejętności przywódcze i myślenie strategiczne.
  • Analityczne podejście do biznesu, proaktywność i myślenie out-of the box.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z dodatkowymi benefitami
  • Możliwość pracy i rozwoju w spółce TOP 5 w sektorze FMCG.
  • Realny wpływ na biznes
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page