Senior Java Developer

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1185114

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: praca hybrydowa w WarszawieBranża: projekt w sektorze bankowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa (docelowo przejęcie przez Klienta)Stawka: 130 – 150 PLN/h netto + VATStart date: ASAP, max. w ciągu miesiącaGodziny pracy: ~9-17Praca hybrydowa z 2-3 dniami pracy z biura w WWA
Technologie:Java, Spring, JSONata, PostgreSQL, NoSQL, MongoDB, REST API, Jenkins, Gitlab CI
Czym będziesz się zajmował na co dzień:
  • projektowanie funkcjonalności oraz przygotowanie interfejsów API na podstawie specyfikacji grupy DT oraz wyników analizy biznesowej i warsztatów
  • kodowanie, testowanie (unit, contract tests), debugowanie i dokumentowanie aplikacji
  • uczestniczenie w migracji klientów T-mobile z różnych systemów do jednej inwentoryki danych o kliencie
  • wytworzenie oprogramowania w ramach procesów CI/CD
  • dostosowanie do architektury DevSecOps/SecDevOps.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem z branży telekomunikacyjnej
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport i Medocover Sport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji backend-owych
  • Doświadczenie w programowaniu JAVA
  • doświadczenie we framework’u SPRING, JSONata
  • doświadczenie w programowaniu baz danych zarówno relacyjnych - PostgreSQL, jak i NoSQL - mongoDB.
  • doświadczenie w budowaniu REST API
  • umiejętność tworzenia testów automatycznych na różnych poziomach - testy jednostkowe, integracyjne itd.
  • znajomość środowiska CI (Jenkins/Gitlab CI)
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych / user story na funkcjonalności systemu,
  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – ok. 20-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP