Senior Java Developer/ Technical Team Leader

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-51954

Dla naszego klienta, spółki zajmującej się rozwojem oprogramowania oraz wsparciem technicznym podmiotów wchodzących w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Java Developer/ Technical Team Leader

Zakres obowiązków:

- udział w tworzeniu i rozwoju aplikacji webowych i mobilnych
- współpraca z międzynarodowym zespołem deweloperów
- opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, rozwiązywanie incydentów
- proponowanie nowych rozwiązań
- praca nad optymalizowaniem wydajności aplikacji
- przygotowywanie dokumentacji technicznej

Projekt będzie dotyczył rozwoju systemu zawierającego pięć portali webowych, dwie aplikacje mobilne oraz rozwiązania back-end.
W projekcie wykorzystywane są m.in. technologie takie jak: Android, iOS, Java, Spring, Hibernate, Bamboo, GIT, Jira, Stash, Sonar, IntelliJ IDEA, Microservices, Azure, Angular2 oraz Docker.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
- co najmniej 7 lata doświadczenia jako Java Developer
- solidna wiedza w technologii Java 8 w zakresie rozwoju aplikacji webowych
- preferowane praktyczne doświadczenie z Spring i Hibernate
- znajomość narzędzi Atlassian, GIT, Weblogic będzie atutem

Korzyści:
- umowa o pracę
- elastyczny czas pracy (początek pracy między 6:00 a 9:00)
- możliwość częściowej pracy zdalnej
- pakiet benefitów (karta multisport, pakiet medyczny)
- dofinansowanie szkoleń i certyfikacji
- premie finansowe

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP