Senior HR Generalist / Interim HR Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1176731

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcji energii odnawialnej, poszukujemy osoby na stanowisko Senior HR Generalist / Interim HR Manager

 Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w szczególności na stanowiska wyższe/menadżerskie
  • wspieranie indywidualnego rozwoju pracowników firmy
  • doradztwo z zakresu szkoleń i możliwości rozwoju zgodnie z lokalną polityką szkoleniową
  • przestrzeganie wszystkich istniejących wymogów rządowych i prawa pracy
  • wspieranie lokalnego zarządu oraz działu HR w doradztwie personalnym (tworzenie raportów rocznych wynagrodzeń, awanse, podwyżki, itp.)
  • kierowanie małym zespołem HR
  • aktywne monitorowanie trendów rynkowych
  • wsparcie w przygotowaniu strategii Employer Branding oraz aktywny udział w przeprowadzanych badaniach rynkowych

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (m.in. socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • min. 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu złożonymi zagadnieniami z zakresu prawa pracy
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • min. 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność budowania relacji

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem (12 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wsparcie psychologiczne
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • prywatny gabinet
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w modelu hybrydowym
  • miejsce parkingowe
  • samodzielność w pracy i możliwość rozwoju zawodowego

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Wola).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland