Opis stanowiska pracy

Dwa stanowiska czekają na projektantów z dużym wyczuciem smaku, których kreacje chwycą za serca naszych Klientów.

Zadania:

  • projektowanie materiałów reklamowych m. in. plakaty, ulotki, gazetki promocyjne
  • projektowanie materiałów POS
  • tworzenie wizualizacji (elementarne 3D)
  • tworzenie identyfikacji wizualnej
  • projektowanie materiałów digital
  • opracowywanie infografik

Pracujemy bardzo dynamicznie, ale wszystkie projekty są ogarnięte czasowo - bez zbędnych nadgodzin i pracy w weekendy :-)

Wymagania

  • kreatywność
  • minimum trzy lata doświadczenia w projektowaniu graficznym
  • doświadczenie w DTP (przygotowanie materiałów do druku)
  • znajomość technik i materiałów poligraficznych
  • umiejętność kreatywnego wykorzystania materiałów i technik poligraficznych
  • podstawy 3D na potrzeby tworzenia wizualizacji
  • zainteresowanie tematyką lifestyle'ową, śledzenie aktualnych trendów
  • bardzo dobra znajomość środowiska Adobe CC
  • praca stacjonarna w biurze na Żoliborzu (tyły Cytadeli)
  • zorganizowanie, terminowość
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie
  • wszelkie dodatkowe skillsy w cenie :-)

Zgłoszenia tylko z portfolio.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią grupy o bardzo szerokim spektrum specjalizacji i narzęd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie