Senior Fullstack Developer/Team Leader

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

 Poszukujemy senior fullstack developera/ techleada/team leadera, ze ścieżką rozwoju w kierunku roli architekta w ramach danego projektu. Dołączenie do zespołu klienta z branży ubezpieczeniowej

Senior Fullstack Developer/Team LeaderMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja zmian w systemie sprzedażowym klienta
  • Realny wpływ na rozwój kluczowego systemu klienta
  • Stack w projekcie: Java 11, Spring 5x, Hibernate 5x, Oracle 12x, Vue.js

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku programisty Java. Java, Spring, Hibernate/JPA, Oracle SQL, Web services,
  • JavaScript, CSS, Angular lub Vue.js Git, JIRA, Jenkins, Maven, Spock, Tomcat.
  • Doświadcznie w roli team leadera lub tech leada

Oferujemy:

  • Realną i szybką scieżkę rozwoju w stronę roli architekta, w ramach proponowanego projektu klienta
  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów
  • Udział w rozwojowych projektach w środowisku międzynarodowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.