Senior Front-end Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Szukamy osoby,  która będzie odpowiedzialna za rozwój (40%), wdrożenie (40%) i utrzymanie (20%) aplikacji webowej dedykowanej dla przedstawicieli handlowych światowych loterii. Aktualnie jest wdrożona u kilku klientów w USA. W tej chwili pracujemy nad dalszym rozwojem aplikacji, implementowaniem nowych funkcjonalności oraz wdrażaniem samej aplikacji do kolejnych klientów.

Senior Front-end DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój (40%), wdrożenie (40%) i utrzymanie (20%) aplikacji webowej
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji  przy użyciu  HTML5 / CSS / Angular JS / RESTful
  • Umiejętność pracy na wielu projektach
  • Zapewnienie wsparcia dla problemów zidentyfikowanych podczas realizacji projektu

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii:
    • JavaScript
    • AngularJS/7
    • Restful API
    • HTML5
    • CSS
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.