Senior Financial Analyst - Real Estate Fund

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zapraszam do aplikowania osoby zainteresowane rolą Starszego Analityka Finansowego w jednym z międzynarodowych funduszy inwestycyjnych z sektora nieruchomości komercyjnych. Osoba będzie odpowiedzialna za analizę i prezentacje danych na potrzeby zawierania i finalizowania transakcji inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider w branży doradczo-inwestycyjnej z sektora nieruchomości komercyjnych. Spółka usytuowana jest w samym centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Kontrola finansowa wybranych inwestycji (nieruchomości)
  • Przygotowywanie indywidualnych miesięcznych raportów finansowych na potrzeby konsolidacji
  • Przygotowywanie i rozwój modeli funkcjonowania inwestycji
  • Prognozy przepływów pieniężnych i podatków
  • Nadzór nad procesem budżetowania i prognozowania
  • Przygotowywanie analiz kowenantów i raportowanie do banków zgodnie z umowami kredytowymi
  • Współpraca z audytorami weryfikującymi ustawowe rachunki i sprawozdania
  • Wsparcie w wybranych projektach ad hoc

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowanie w branży nieruchomości)
  • Doświadczenie w audycie finansowym - mile widziane
  • Zawansowany angielski (C1)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Szkolenia
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwości rozwoju międzynarodowych strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page