Senior Electrical Designer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1152665

Hays Poland prowadzi obecnie rekrutacje dla jednej z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Klient Hays świadczy doradztwo i rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządza projektami i budową w wielu gałęziach przemysłowych: Energy, Oil&Gas, Food&Beverage, Life Science, Automotive.

Stanowisko: Projektant b. elektrycznej
Poziom stanowiska: Specjalista lub Senior
 Dział: Engineering
 Miejsce pracy: Warszawa/Gdańsk
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o Pracę

Ogólny zakres zadań:
  • Wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów (m.in. obiekty przemysłowe, budynki biurowe)
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
  • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert
  • Udział w naradach z Klientem
  • Koordynacja zespołu młodszych projektantów/asystentów w ramach realizowanych projektów

  Oczekiwania wobec Kandydatów
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Revit oraz Dialux/Relux
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność

  Mile widziane
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych.
  • Umiejętności przywódcze

  Oferta Klienta:
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie do karty sportowej i nauki języków obcych)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych, międzynarodowych klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy