Senior Demand Planner

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Klientem HRK S.A. jest firma z branży FMCG (alko) - producent i dystrybutor produktów premium z siedzibą w Warszawie.

Senior Demand PlannerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za egzekwowanie planów odpowiadających poziomowi KPIs ilościowych i jakościowych
  • Zbieranie forecastu z rynków w celu odpowiedniego planowania w fabrykach jak i optymalizacji kosztów
  • Współpraca z Kierownikami Obszarów i zespołem marketingu w celu wdrożenia „marketing intelligence” do procesów forecastowania
  • Współpraca z zespołami Supply Chain, Customer Service i Marketingu
  • Reprezentowanie swojego Business Unitu podczas globalnych konferencji (raz w miesiącu)

Cechy idealnego kandydata:

  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku – koniecznie w branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – używany w codziennej pracy
  • Znajomość obsługi SAP lub pokrewnego systemu
  • Proaktywna postawa, gotowość wychodzenia z inicjatywą, umiejętność jasnej, efektywnej komunikacji

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Premia roczna
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet medyczny
  • Praca z ciekawym produktem premium, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na polskim rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.